PROW 2014-2020 - logo UE PROW 2014-2020 - logo LGD PROW 2014-2020 - logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” (RLKS-rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Cel operacji: wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR na lata 2014-2020.

Nasi członkowie - Przedsiębiorstwa i gospodarstwa agroturystyczne

Informacje ogólne
  1. Gospodarstwo Agroturystyczne "U Lidii Schroll" - Lidia Schroll,
  2.  Natura i Dom F.H.U.P. -Grzegorz Hajduk,
  3. Gospodarstwo agroturystyczne "Uroczysko" - Iwona Wajrach,
  4.  Gospodarstwo ekologiczne "Jabłoniowy Sad" - Iwona Frasek,
  5.  PHU "Tawerna Pod Kotwicą" - Beata Kubiciel,
  6.  Gospodarstwo agroturystyczne "Pod lasem" - Krystyna Bajsarowicz-Spałek,
  7. Gospodarstwo agroturystyczne - Teresa Warzecha,
  8.  "Rancho Tamiza" Gospodarstwo agroturystyczne - Kornelia Pryszcz,
  9. Gospodarstwo agroturystyczne "Dom nad jeziorem"- Adelajda Marzec,
  10. Gospodarstwo agroturystyczne "U Skrzypczyka" - Waldemar Skrzypczyk,
  11.  Usługi Remontowo-budowlane Marek Kupka
  12. Piekarnia u Ewy" - Ewa Rojek,
  13.  Sklep "U Kasperskiej" - Marzena Kasperska,
  14. Gospodarstwo Agroturystyczne "Chata Myśliwska" - Walter Pańczyk,
  15. OW "Wodnik" - Waldemar Hadasch,
  16. Usługi instalacyjno-budowlane - Sebastian Świerczyński,
  17.  Kręgielnia Relax - Norbert Skorupa,
  18. OW "Peters" - Leszek Gałczyński,
  19. Usługi hydrauliczne - Krzysztof Grobarek
  20. Młyn Bombelka - Wojciech Orłowski
  21.  Zakład Piekarniczy- Tadeusz Urbanek
  22.  Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Suchy Bór - Dariusz Chytrowski
  23. Muster-in - Iwona Niedojadło
  24. GIPROL - usługi rolnicze - Eugeniusz Pietruszka
  25. BRUK TERMM - materiały budowlane - Radosław Olczyk
  26.  "GRAD MANOR" - Monika Grad
  27. EKOFOAM Sp. z o.o. - Arkadiusz Mrozek
  28. Instytut Edukacji Przez Sztukę - Lucilla Kossowska,
  29. Studio Tańca i Animacji Kulturalno-Turystycznej Body-Bit- Danuta Kampa
  30. Nadleśnictwo Zawadzkie - Grzegorz Furmański
  31. ZPHU "Stol-griw" - Iwona Jainta
  32. FHU DAN Bushido A. Dubiel – Damian Dubiel
  33. Stajnia Zębowice - Aleksandra Wierszak,
  34. Stellmach.pl - Krzysztof Stellmach
  35. Klysek Damian
  36. Truchan-Blauth Anna
  37. Usługi Malarskie Bronder – Dariusz Bronder
  38. „MAS-BUD” - Andrzej Skorupa
  39. Massive Karolina Klusik. Spływy Kajakowe Turawa
  40. Grabowski Mirosław
  41. KRAFT Robert Krafczyk
  42. Balaton Sp z.o.o. - Tomasz Wiench
  43. Bever - Sp z.o.o. - Tomasz Wiench
  44. Mielnik Mariusz
  45. Zakład Stolarski Marcin Ziaja
Autor: Administrator
Utworzono: 2009-09-14
Zmodyfikowano: 2018-06-12

Partnerzy

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi