PROW 2014-2020 - logo UE PROW 2014-2020 - logo LGD PROW 2014-2020 - logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” (RLKS-rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Cel operacji: wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR na lata 2014-2020.

Nasi członkowie - Przedsiębiorstwa i gospodarstwa agroturystyczne

Informacje ogólne
  1. Gospodarstwo Agroturystyczne "U Lidii Schroll" - Lidia Schroll,
  2. Natura i Dom F.H.U.P. -Grzegorz Hajduk,
  3. Gospodarstwo agroturystyczne "Uroczysko" - Iwona Wajrach,
  4. Gospodarstwo ekologiczne "Jabłoniowy Sad" - Iwona Frasek,
  5. PHU "Tawerna Pod Kotwicą" - Beata Kubiciel,
  6. Gospodarstwo agroturystyczne "Pod lasem" - Krystyna Bajsarowicz-Spałek,
  7. Gospodarstwo agroturystyczne - Teresa Warzecha,
  8. "Rancho Tamiza" Gospodarstwo agroturystyczne - Kornelia Pryszcz,
  9. Gospodarstwo agroturystyczne "Dom nad jeziorem"- Adelajda Marzec,
  10. Gospodarstwo agroturystyczne "U Skrzypczyka" - Waldemar Skrzypczyk,
  11. Usługi Remontowo-budowlane Marek Kupka
  12. Piekarnia u Ewy" - Ewa Rojek,
  13. Sklep "U Kasperskiej" - Marzena Kasperska,
  14. OW "Wodnik" - Waldemar Hadasch,
  15. Usługi instalacyjno-budowlane - Sebastian Świerczyński,
  16. Kręgielnia Relax - Norbert Skorupa,
  17. OW "Peters" - Leszek Gałczyński,
  18. Usługi hydrauliczne - Krzysztof Grobarek
  19. Młyn Bombelka - Wojciech Orłowski
  20. Zakład Piekarniczy- Tadeusz Urbanek
  21. Ośrodek Szkoleniowo - Wypoczynkowy Suchy Bór - Dariusz Chytrowski
  22. Muster-in - Iwona Niedojadło
  23. GIPROL - usługi rolnicze - Eugeniusz Pietruszka
  24. BRUK TERMM - materiały budowlane - Radosław Olczyk
  25. EKOFOAM Sp. z o.o. - Arkadiusz Mrozek
  26. Instytut Edukacji Przez Sztukę - Lucilla Kossowska,
  27. Studio Tańca i Animacji Kulturalno-Turystycznej Body-Bit- Danuta Kampa
  28. Nadleśnictwo Zawadzkie - Grzegorz Furmański
  29. ZPHU "Stol-griw" - Iwona Jainta
  30. Gospodarstwo Agroturystyczne "Lawendowa Zagroda"
  31. Stellmach.pl - Krzysztof Stellmach
  32. Usługi Malarskie Bronder – Dariusz Bronder
  33. „MAS-BUD” - Andrzej Skorupa
  34. Massive Karolina Klusik. Spływy Kajakowe Turawa
  35. Grabowski Mirosław
  36. KRAFT Robert Krafczyk
  37. Balaton Sp z.o.o. - Tomasz Wiench
  38. Bever - Sp z.o.o. - Tomasz Wiench
  39. Mielnik Mariusz
  40. Zakład Stolarski Marcin Ziaja
  41. DS Spływy Kajakowe - Dawid Spałek
  42. AMPER95 Makiolczyk & Krafczyk sp.j - Robert Krafczyk
  43. Firma Handlowo Usługowo Gastronomiczna Koziarz Małgorzata
  44. Blueprint Systems Karol Gęga
Autor: Administrator
Utworzono: 2009-09-14
Zmodyfikowano: 2019-07-03

Partnerzy

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi