PROW 2014-2020 - logo UE PROW 2014-2020 - logo LGD PROW 2014-2020 - logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” (RLKS-rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Cel operacji: wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR na lata 2014-2020.

Nasi Członkowie - Stowarzyszenia

Informacje ogólne
  1. Stowarzyszenie Miłośników Krasiejowa - przedstawiciel Krzysztof Koźlik,
  2. Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Spórok -  przedstawiciel Hubert Klencz,
  3. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Szemrowice - przedstawiciel Joachim Wloczyk,
  4. Stowarzyszenie Mieszkańców i Przyjaciół Bierdzan -  przedstawiciel Beata Kupka,
  5. Stowarzyszenie Odnowa Wsi Staniszcze Małe -  przedstawiciel Barbara Musioł,
  6. Stowarzyszenie Nasz Grodziec - przedstawiciel Krzysztof Kleszcz,
  7. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kocury i Malichów "Brzozowa Dolina" -  przedstawiciel Anna Grzebińska
  8. Klub Karate "NIDAN" - przedstawiciel Zbigniew Sworeń,
  9. Stowarzyszenie Przyjaciół Ziemi Rzędowickiej - przedstawiciel Grzegorz Sacha,
  10. LZS Staniszcze Wielkie - przedstawiciel Kamil Smykała,
  11. Stowarzyszenie Dolina Małej Panwi - przedstawiciel Teresa Juros,
  12. Stowarzyszenie "Wincentego z Kielczy" - przedstawiciel Elżbieta Tarczewska
  13. Ochotnicza Straż Pożarna Schodnia - przedstawiciel Marek Elis,
  14. Stowarzyszenie "Przyszłość Chrząstowic"- przedstawiciel Henryk Tarkowski,
  15. Międzygminne Towarzystwo Regionalne Dobrodzień-Zębowice - przedstawiciel Lidia Kontny,
  16. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Gosławice, Główczyce, Zwóz - przedstawiciel Gerard Lempa,  
  17. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Kadłub Wolny - przedstawiciel Krystyna Czaja
  18. Stowarzyszenie Delta - przedstawiciel Marek Korniak,
  19. Stowarzyszenie Rozwoju wsi Pludry i Pietraszów - przedstawiciel Elżbieta Psyk,
  20. Stowarzyszenie Przyjaciół Szczedrzyka - przedstawiciel Kazimierz Udolf,
  21. Stowarzyszenie "Zbickie Słoneczko" - przedstawiciel Igor Skrzypczak,
  22. Stowarzyszenie Karolinka - przedstawiciel Kornelia Przybyła,
  23. Fundacja Flexi Mind - przedstawiciel Rafał Sierdzan,
  24. Stowarzyszenie Odnowy i Rozwoju Wsi Radawie - przedstawiciel Iwona Grabowska,
  25. OSP Krasiejów - przedstawiciel Henryk Libera,
  26. Klub Sportowy Szczedrzyk - przedstawiciel Alfred Wieszołek,
  27. Stowarzyszenie  na Rzecz Rozwoju Wsi Suchy Bór - przedstawiciel Waldemar Pogrzeba,
  28. Stowarzyszenie Nasz Zakrzów Turawski - przedstawiciel Justyna Warzecha,
  29. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Bzinica Stara, Bzinica Nowa, Bąki, Kolejka - przedstawiciel Jolanta Kopyto
  30. Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego z siedzibą w Opolu - przedstawiciel Jakub Roszuk,
  31. Stowarzyszenie Słoneczna Zatoka – przedstawiciel Anna Gęga
  32. Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Myślina i Turza - przedstawiciel Magdalena Werner
  33. Uczniowski Klub Sportowy Gminny Ośrodek Szkolenia Dzieci i Młodzieży Turawa - przedstawiciel Grzegorz Nowakowski
  34. Stowarzyszenie Przyjaciół Dębskiej Kuźni - przedstawiciel Przemysław Nijakowski
Autor: Administrator
Utworzono: 2009-09-14
Zmodyfikowano: 2019-07-03

Partnerzy

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi