PROW 2014-2020 - logo UE PROW 2014-2020 - logo LGD PROW 2014-2020 - logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” (RLKS-rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Cel operacji: wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR na lata 2014-2020.

Notatka dotycząca II Biegu Mikołajkowego w Ozimku z Dinozaurem

W dniu 7 grudnia 2019r. odbył się II Bieg Mikołajkowy w Ozimku. Wśród współorganizatorów biegu była również Lokalna Grupa Działania „Kraina Dinozaurów”. Rozgrzewkę przed rozpoczęciem biegów poprowadził Dinozaur.  Organizatorzy zadbali również o ciekawe animacje dla najmłodszych uczestników biegu. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowe medale, a na zwycięzców czekało podium i nagrody rzeczowe. Dla wszystkich uczestników przygotowany był poczęstunek oraz gorące napoje. Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Kraina Dinozaurów" przygotowała stoisko promocyjne dotyczące obszaru 7 gmin - obszaru działania LGD. Można było darmowo zaopatrzyć się w mapki, kalendarze, ulotki i poczęstować się pyszną herbatką z Krainy Dinozaurów.  Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w II Biegu Mikołajkowym w Ozimku, a zwycięzcom gratulujemy osiągniętych wyników.

Autor: Administrator
Utworzono: 09-12-2019

Partnerzy

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi