PROW 2014-2020 - logo UE PROW 2014-2020 - logo LGD PROW 2014-2020 - logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” (RLKS-rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Cel operacji: wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR na lata 2014-2020.

Notatka z Konkursu wiedzy o zasobach i atrakcjach LGD KD na antenie radiowej.

   W ramach operacji własnej realizowanej przez Lokalną Grupę Działania „Kraina Dinozaurów” pn. „Bogactwo Krainy Dinozaurów”  w dniach 26.07.2021r. do 01.08.2021r. na antenie radia Park  na fali 93,9 FM wyemitowany został Konkurs wiedzy o zasobach lokalnych ,,Krainy Dinozaurów’’, a w dniu 02.08.2021r. w formule Tematu Dnia na antenie radia  wyemitowana została rozmowa z  Prezes LGD „Kraina Dinozaurów” Panią Anną Golec na temat Promocji obszaru objętego LSR. Słuchaczom
w kolejnych dniach zadano łącznie 10 pytań, na które mieli podać prawidłowe odpowiedzi dotyczące  wiedzy o zasobach kulturowych, historycznych i przyrodniczych oraz atrakcjach LGD „Krainy Dinozaurów”.

Wyłoniono osoby, które dodzwoniły się już poza antenowo do Radia Park i udzieliły jako pierwsze prawidłowych odpowiedzi na zadane na antenie pytania. Zwycięzcom w siedzibie biura LGD „Kraina Dinozaurów” wręczone zostały nagrody:

- 10 wejściówek  na basen w Dobrodzieniu

- wejściówki na Zatokę Bajka w Grodźcu

- Park linowy i pobyt w Sali zabaw „Kuleczka” w Zawadzkiem dla 2 osób

- Spływ kajakowy dla 2 osób – przystań Dzika Chata

- cztery wejściówki dla 2 osób na zajęcia w DK Ozimek

- wejście do Jura Parku dla 2 osób

- zestaw porcelany opolskiej

- voucher dla 2 osób w Miejscowej Klapsznicie w Szczedrzyku

- voucher dla 2 osób na lody w lodziarni Gustoria oraz zwiedzanie Parku Bajek w  Dębskiej Kuźni

- pobyt weekendowy w Gospodarstwie Agroturystycznym „Lawendowa zagroda” dla 2 osób.

Każdy zwycięzca otrzymał dodatkowo  gadżety promocyjne LGD ,,Krainy Dinozaurów’’

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim słuchaczom za udział w konkursie.

Serdeczne podziękowania składamy również sponsorom za przekazanie nagród dla zwycięzców  konkursu, a stacji Radia Park za współpracę w realizacji projektu „Bogactwo Krainy Dinozaurów”.

 

Rozmowa z prezes LGD Kraina Dinozaurów’’ do odsłuchania  –

https://radiopark.fm/rozmowa-dnia---anna-golec---02-08-2021,49,12342.html

Autor: Administrator
Utworzono: 11-08-2021

Partnerzy

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi