PROW 2014-2020 - logo UE PROW 2014-2020 - logo LGD PROW 2014-2020 - logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” (RLKS-rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Cel operacji: wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR na lata 2014-2020.

Promocja Krainy Dinozaurów podczas Mistrzostw Świata Katamaranów w Turawie

W dniu 10 lipca 2022 roku podczas  Mistrzostw Świata Katamaranów na brzegu jeziora turawskiego przy  Jacht Klubie Opolskim, LGD „Kraina Dinozaurów” prezentowała swoją ofertę na stoisku  promocyjno- informacyjnym.

Można było zapoznać się z ofertą turystyczną Regionu LGD „Kraina Dinozaurów”, poznać ofertę sklepiku produktów regionalnych, poczęstować się herbatką z Krainy Dinozaurów a najmłodsi odwiedzający mogli kolorować obrazki z dinozaurami i zabytkami z terenu 7 gmin należących do LGD „Kraina Dinozaurów”.

 Przez godzinę Firma Skeleton prowadziła zabawy z dinozaurem, były tańce, puszczanie ogromnych baniek mydlanych i zabawa w śniegu w środku lata.

Pracownicy biura LGD KD rozmawiali z odwiedzającymi na temat procesu budowy oraz opracowania  nowej Lokalnej Strategii Rozwoju na lata 2023-2027.

Wszystkim, którzy odwiedzili nasze stoisko  bardzo dziękujemy i zapraszamy do siedziby LGD w Ozimku (ul. J. Słowackiego 18) lub do odwiedzenia naszej strony  www.krainadinozaurow.pl

Autor: Administrator
Utworzono: 11-07-2022

Partnerzy

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi