PROW 2014-2020 - logo UE PROW 2014-2020 - logo LGD PROW 2014-2020 - logo PROW

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”
Strona internetowa współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” (RLKS-rozwój lokalny kierowany przez społeczność), poddziałania 19.4 Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Cel operacji: wspieranie lokalnego rozwoju na obszarach wiejskich. Przewidywane wyniki operacji: realizacja LSR na lata 2014-2020.

Prośba o wsparcie piosenki pt. "W komnatach boga wód"

W imieniu zespołu Kotyś Device zwracamy się z prośbą o wsparcie piosenki pt. "W komnatach boga wód", która ma szansę znaleźć się w pierwszym tegorocznym wydaniu ogólnopolskiej Łagodnej Listy Przebojów. Utwór "W komnatach boga wód" to poetycka baśń, osadzona w krajobrazie Doliny Małej Panwi. Został on nagrany w ramach projektu, który zespół zrealizował w ub. roku przy dofinansowaniu środków europejskich, pozyskanych za pośrednictwem LGD Kraina Dinozaurów.
Głosując na piosenkę, mozemy oddać głos z kliku urządzeń (komputer, smartfon, laptop itd.) codziennie, do piątku, 24 stycznia. Na piosenkę grupy KOTYŚ DEVICE (poz. 20) głosujemy tutaj.
Teledysk z piosenką można odtworzyć w tym miejscu.

Autor: Administrator
Utworzono: 21-01-2020

Partnerzy

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie” Materiał współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020. Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 - Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi